0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Тоалет Четка Тоалет Четка и Заграда, Тоалет Четка и Хартија се Тркалаат Носителот Железо Бања Бања Два во Еден Подвижен Заградата го Поставите Бања (Големина : 27.6 ин

Тоалет Четка Тоалет Четка и Заграда, Тоалет Четка и Хартија се Тркалаат Носителот Железо Бања Бања Два во Еден

DEN 1428.00
Това е достапна

Износот

* тоалет четка главата направени од мек, флексибилен, цврсти и густи влакна, овој тоалет сад четка може да 360°чисти вашиот тоалет длабоко и лесно да се стигне до секој дел од него, како што е под рим.Кажете збогум на дамки од ' рѓа и нечистотија!. ✔ На тоалетна хартија носител е инсталиран, без било дупчење. ✔КВАЛИТЕТ на ИЗРАБОТКА : Оваа тоалетна хартија држачот е изработен од цврсти, трајни железо, На површина е обложена со поцинкуван слој.Силно чиста, но не гребење тоалетот, водење на вашиот тоалет е како нови како што е.По еден брз и лесен собрание, тоа може да биде инсталиран во било погодно место.Тешки-должност сигурносно стакло база е лоцирана на не се лизга нозе за дополнителна издржливост и го заштитува вашиот под од гребење.Име на производ : Тоалет четка и bracket Material : iron Colour : Black Features : заменливи четка главата, лесно да се замени, лесен за одржување. ✔ Убава комбинација вклучува тоалет четка и држач, четка во собата и ткиво хартија носителот, и 1 за замена на четка.Најдобра услуга : Ако имате било какви сугестии, ве молиме контактирајте со нас, сигурен и пријателски услуги на клиентите, ќе одговори во рок од 24 часа, задоволството на клиентите е нашата крајна цел.На протезата може да се состави без завртки или вежба дупки и не треба да се мешаат со чистење.За други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да видите мојата продавница.Обично, ние ќе брод на стоките многу брзо, и превозот времето е 15~20 дена. ✔ Силна црна тоалетна хартија цевка со сребрена на тешки метали солидна база, и се бројат и не врвот над, ќе трае долго.* Овој тоалет четка и носителот не само што ќе се задржи вашата бања чист и уреден како алатка, но, исто така, повеќе како украс во вашата бања.

За стоката

Слична стока во категоријата