0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
24x24 Кога Животот Станува Премногу Тешко да се Застане Клекнете Христијанскиот Бог Семејство Молитва Ѕид Decal Налепница Уметност Mural Дома Декор

24x24 Кога Животот Станува Премногу Тешко да се Застане Клекнете Христијанскиот Бог Семејство Молитва Ѕид Decal

DEN 430.80
Това е достапна

Износот

Големина : 24"x24".Боја : Изберете Боја Од Опции.Висок Квалитет Умре Сече Oracal Винил.Направен Во САД.Целосна Пишани И Видео Инструкции Се Вклучени.Нема Да Го Оштети Ѕидови.Лесно Да Се Отстранат, Не Resusable.Други големини и бои може да се направи.Порака нас за детали.Нашата единствена дизајниран ѕиден decal е совршен прилог на секоја соба.Ќе добиете еден елегантен направени да нарачате ѕид decal за една ниска цена.Decal бои се мат финиш кој ќе изгледа како насликани на ѕид mural откако се применува.Вашите пријатели и семејството ќе завист вашиот дом, а вие со овој прекрасно дизајниран decal.Decal може да се примени малку текстура или мазни ѕидови и може да се применуваат за било кој тип на мазна површина како што се стакло, огледало, го заврши дрво, платно и др.Лесна апликација и видео туториал инструкции се вклучени.Нашите DIY decal доаѓа подготвен да се применуваат со примена лента непроменети за лесно прилагодување.Други специјализирани бои може да се направи.Ве молиме контактирајте со нас за детали.СЛИКА што ќе се ПРИКАЖУВА екранот за цел само.Ние ги користиме Oracal бренд затворен винил.Тоа е специјално направен за внатрешна употреба и нема да го оштети ѕидови и може да трае до 7 години.Тоа е лесно да се отстрани само со пилинг го исклучите кога се врши, но не може да се употребуваат.Тоа е одличен начин да ги красат кога не сте во можност да се наслика како што апартмани, како што нема да го оштети ѕидови кога отстранети.Во потрага по нешто друго?E-mail нас во секое време и ние може да се создаде decal специјално за вас!Сите производи се дизајнирани и направени токму тука, во САД.Авторски права и Марка од страна на Wall Pressions.

За стоката

Слична стока во категоријата