0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Преносни Видео Светлина, 5.5 W DC3V 6000K LED Камера за Видео Светло, Камера Фото Светлина Панел, Видео Светилка Камера Пополни Светла за dslr фото Камера за видео камера

Преносни Видео Светлина, 5.5 W DC3V 6000K LED Камера за Видео Светло, Камера Фото Светлина Панел, Видео Светилка

DEN 354.96
Това е достапна

Износот

Лесно да инсталирате и да работат, одличен избор за вас.Висок CRI, совршен реставрација на повеќето вистински бојата на објектот.Со планината и 1/4inch тема на дното, може да се монтира на dslr фото камера.Висока моќност, се прилагодува осветленоста и 6000 K боја температура, идеален за пополнување светлина.Направени од високо квалитетни пластични материјали, ова се пополни светлина е цврсти и издржливи.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Тип : LED Пополнете Светлината Материјал : Пластични Напон : DC3 V Моќ : 5.5 W CRI : 90 Извор на Светлина : 49 PCS LED Боја Температура : 6000 K Прозрачна Флукс : 800 LM Зрак Агол : 60° Осветлување Растојание : 5m животниот век : 50000 H Батерија : 2 х АА Батерија (Не се Вклучени) Големина : Прибл. 7.8 x 6.6 x 3.2 cm / 3.1 x 2.6 x 1.3 инчен Тежина : Околу. 92g Пакет Листа : 1 * LED Пополни Светлина 1 * Прирачник за Корисникот.

За стоката

Слична стока во категоријата