0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kolinsky на доградба на Акрилни Нокти Четка Црна Овална Професионални УВ ГЕЛ Ноктите Уметност Четка за на доградба на Акрилни Прав Цртање Апликација Со Ноктите Почетн?

Kolinsky на доградба на Акрилни Нокти Четка Црна Овална Професионални УВ ГЕЛ Ноктите Уметност Четка за на доградба

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Метал печат цврсто заклучени пенкало тело и четка глава, нека помине пенкало и силна. ★Погодни за Сите Помине Уметност : Нашата доградба на акрилни нокти четка е совршен за на доградба на акрилни , што значи дека тие се идеални за почетници и добрите слично.Во споредба со најлон помине четки, ефектот е подобар.Задржи во добра форма. За нокти уметници и ноктите на учениците, најдобро се купи подарок за девојка, сестра, итн.★Четка Материјал : доградба на Акрилни нокти четка во собата е направен од најдобрите kolinsky коса и најлон мешавина, мека, природни и мазна, лесна да се наслика.ФОРМА-се Отстрани како многу влага, како е можно со хартиена крпа, преструктуирање, и секогаш кога е можно, во исправена положба. Лесен за употреба и чисти, долгорочни користи.Што го прави одличен подарок за пријатели, почетници, уметници или секој кој има интерес да се помине дизајн.

За стоката

Слична стока во категоријата