0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OHWOAI 8CH Безжичен WiFi Безбедност NVR со 1080p HD Екран Екран,Поддржува ONVIF,8CH 1080p,Лесен Далечински Приказ,Поддржува SATA HDD,Работи со Безжични Безбедносни Камери

OHWOAI 8CH Безжичен WiFi Безбедност NVR со 1080p HD Екран Екран,Поддржува ONVIF,8CH 1080p,Лесен Далечински Приказ,Поддржува

DEN 2399.76
Това е достапна

Износот

✔【8 Канал 1080 P NVR Следи】OHWOAI Безжична Безбедност NVR поддржува до 8 ohwoai Wi Fi безбедносни камери.На компатибилни апарати вклучуваат 2 MP (1080p), 1.3 MP (960p) и 1 MP (720p) камери.Со 10" 1080p Full HD екран интегрирани(Не Touch Screen), таа носи удобност и флексибилност да го користите вашиот дом надзор систем. ✔【2021 Најновите Технологијата за Компресија】Со најновите технологијата за компресија,што може да го менува бројот на апарати поврзани на 10-инчен екран NVR како што е потребно, на тој начин помагајќи да се спаси половина од просторот за складирање. ✔【Поддржува ONVIF】Оваа безжична безбедност NVR може да се користи не само за OHWOAI безжични камери, но исто така и за другите апарати кои поддржуваат onvif протокол. ✔【Лесен Далечински Пристап】NVR Следи поддржува движење откриен рекорд s мали, уредни и чисти.10" екран NVR работи токму на ист како оригиналот NVRs во OHWOAI Wi Fi камера системи.Не ви треба да се најде екран специјално за NVR.Но, ако се чувствувате како да кука тоа да се поголем екран, тоа не имаат HDMI порт тоа.10" екран NVR има SATA хард диск клупа, можете да инсталирате 2.5" SATA хард диск во тоа. (до 6 TB).На NVR има стандарден SATA хард диск клупа, со која можете да додадете стандардот 2.5" SATA хард диск.Со 1 ~ 6 TB хард диск(не е предвидено), тоа води евиденција на сите камери на изминатите месеци.Совети : рекордно време зависи од вашата камери квалитет на слика, број на камери и рекорд режим.На NVR ќе авто-јамка за складирање на HDD за да снимате засекогаш.10" екран NVR има 10-инчен 1080p (1920*1080) HD екран интегриран, со што NVR лесен за употреба.Ако најде 10" екран не е доволно голема, можете да го поврзете на монитор или ТВ со своите HDMI порт.Со 8 канали и 1080 P HD супер, тоа е огромна compatibilities.Можете да додадете до 8 Безжични камери, од 720p камери за 1080 P камери.

За стоката

Слична стока во категоријата