0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OKH 160% Зголемена Очила со Светли LED Светло USB за Блиска Работа, Зголемувачот Читање Очила, Очила за Ноќно Осветлување за Жени и Мажи

OKH 160% Зголемена Очила со Светли LED Светло USB за Блиска Работа, Зголемувачот Читање Очила, Очила за Ноќно Осветлување

DEN 429.12
Това е достапна

Износот

【Уникатен LED Светло】♚ Мини LED светилки се инсталирани на краевите на две леќи за очила.Кога прекинувачот копчето на очила раце е вклучено, LED светла ќе се емитуваат две греди на светлината.Тоа може да се реши што исклучување на светлата пред спиење, ако не можете да најдете кревет во темница. 【USB Полнење】♚ Напојува со универзална Андроид тип USB конектор (вклучени).Може да се полнат насекаде.Има порт за полнење на двете страни на дното на очила со оружје.Кога се полни, индикаторот светлина на страната ќе светне. ". 【Широка Примена】♚ голем подарок идеја за семејството и пријателите!Нека вашите најблиски знаат дека ти е гајле!Кога родителите ги добиваат, тие мора да бидат многу среќни.Овие очила може да им помогне да го зголемите фонтот на весникот и зголемување на игла и конец дупка.И зголемување на упатствата за медицина шише, итн. 【1.6 X Зголемување】♚ Проширува објекти нема нарушување.Погодни за работа, читање, сликарство, накит, Електронски поправка, види поправка, уметности и занаети. 【Услуга】♚Вашето задоволство е наша единствена цел!Ве молиме не двоумете се, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи.САМО нас контакт прво,ќе добиете одговор во рамките на кратко време.Надгради Зголемување Зголемувачот Ги Задоволат Вашите Различни Потреби!.Ако ви се случуваат на стареење очи и сакаат да најдат решение за подобрување на визија, OKH зголемувачот ќе биде вашиот најдобар избор.Има карактеристика на полнење преку USB интерфејс, Лесни ергономски рамката со мека гума баласт за удобно носење.Совршен за да се затвори до работа како стоматолози, electricians, jewelers, занаети, убавина, шиење, поправка и сликарство.

За стоката

Слична стока во категоријата