0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Tripp Лајт Isobar 10 Штекер Аудио/Видео Surge Protector Тел/Модем/Coax/Network 8ft Кабелот Десен Агол Приклучокот, Црно-IBAR2-6D Isobar 2 Штекер Surge Protector Моќ Лента, 6ft Кабелот, Десен Агол Приклуч?

Tripp Лајт Isobar 10 Штекер Аудио/Видео Surge Protector Тел/Модем/Coax/Network 8ft Кабелот Десен Агол Приклучокот,

DEN 4399.44
Това е достапна

Износот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ЗАШТИТА СЕКОЈ ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕД ОД МОЌ ИЗВИРА екстра-долго 12 метри ac кабелот за напојување акти, како и продолжување мозок да ви дава флексибилност да стигнат до оддалечените места, додека нејзиниот десен агол nema 5 15p рамен plug им овозможува на мебел и опрема за да се пресели флеш против ѕид за да се зачува простор.Безбедноста на прво место висок joule оценка согласува да УЛ 1449 безбедносни стандарди : Интегрирана 12 Ampere коло прекинато ги штити сите места и се исклучува поврзана опрема во случај на преоптоварување; 1410 joules значи максимална заштита за вашата опрема; Согласува да тековни УЛ 1449 3rd edition стандарди за безбедност.Погодни опции за сместување во која било средина : 6 стапки AC кабелот за напојување со NEMA 5 15 P plug дава можност да стигнат до оддалечените места; Овој мулти приклучок во штекер нуди клучалката слотови на дното панел за удобен ѕид монтирање.Производот е исто така познат како : ISOBAR2 6, IBAR2 6 D, ISOBAR26, IBAR2.

За стоката

Слична стока во категоријата