0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Sandvik Coromant, J5009.9X1.75, CoroMill Plura Солидна Карбид крајот Мелница за Темата мелничката, iLock™ Интерфејс (Пакување од 1)

Sandvik Coromant, J5009.9X1.75, CoroMill Plura Солидна Карбид крајот Мелница за Темата мелничката, iLock™ Интерфејс

DEN 20078.64
Това е достапна

Износот

Предности на овој производ семејство : Нова геометрија концепти специфични за титаниум и никел базирани материјали.Нови оценки за титаниум и никел врз основа материјал.Оптимизиран core димензија.Оптимизиран агол радиус дизајн.Sandvik Coromant J5009.9 X1.75, Coro Mill Plura солидна карбид крајот мелница за темата мелничката е дел од Coro Mill Plura производ семејство.Во нашата комплетна палета на Coro Mill Plura крајот мелници, ќе го најдете вашиот избор, без разлика дали ви треба алатка која е оптимизирана за специфичен материјал или оној кој врши и во многу материјали.Опсег на алатки вклучува високи перформанси решенија за висока брзина на обработка, умре на одлуки и висок хранат обработка; од тешки roughing да се супер-доработка во повеќето материјали, без разлика дали тоа е во тешко-да се намали материјали или многу тешко челици, до 63 HRc.

За стоката

Слична стока во категоријата