0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Неколку Сет Сет десна страна Шампон + клима уред + Косата Тоник Против Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло Изразат Испорака страна на курирската служба DHL со Убави?

Неколку Сет Сет десна страна Шампон + клима уред + Косата Тоник Против Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло

DEN 1125.60
Това е достапна

Износот

Хранливи материи за дебели, црни и сјајна коса.Формулиран со состојки кои се нежна боја и keratin-третирана коса. ➩ Корени Совети за Третман.Хигиена на производот за косата и скалпот.Поставете Десна Страна Шампон + Клима Уред + Косата Тоник Против Опаѓање На Косата Зајакнување На Косата Генерира Повторно Растење На Regrowth.Намалување на првут и иритација на скалпот.Како defrizzer, се применува преку сува насоки за мазна коса.Боја и Keratin терапија-безбедни.Како стил на нафта, се применува и удар сува или оставете да се исуши природно. ➩ Panpuri Омега-9 Поправка Коса Серум Масло.Keratinocyte Стимулација Акција.За сува и оштетена коса, се користи како длабоко климатизација пред-шампон со примена на 3-5 капки за коса, од средината на должината на завршува и се остава на 20 минути. ➩ Стимулира keratinocyte генерација додека помагање да се врати на липиди на косата бариера, правејќи ја косата повеќе отпорни на кршење и подели завршува.Третира косата и скалпот од коренот до врвот со преструктуирање на косата стимулација, спречување на иритација на скалпот и подмладителен на косата клетки.Клучни состојки : Anagain : Стимулирање на коренот и намалување на губење на косата за да се создаде нов силен коса.Го стимулира keratinocyte генерација додека помагање да се врати на липиди на косата бариера, правејќи ја косата повеќе отпорни на кршење и подели завршува.Спречување на прерана сива hair Provitamin Б5 : Заштита на косата и скалпот.Babassu Семе и Грашок Протеини работат заедно како боја гарда со поправка на cortical штета, retexturing кутикулите и создавање на силна бариера која не се заклучи на бојата на пигмент во внатрешноста на cortical слој и ја штити косата од надворешни агресори.Спречување на влага во косата. ➩ Keratinocyte Стимулација Акција.Стимулирање на коренот.Mulberry корен : Стимулирање на косата, коренот, направи косата дебели и посилни.➩ Поставите десна страна Шампон + клима уред + Косата Тоник Против опаѓање на Косата Зајакнување на Косата генерира повторно растење на Regrowth 200ml.

За стоката

Слична стока во категоријата