0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Шарени Beaded Мода Телефон Lanyard Додаток, Универзална Crossbody Мобилен Телефон Lanyards, Мобилен Телефон Lanyard Компатибилен со Повеќето паметни телефони (Зло Око-Жолта)

Шарени Beaded Мода Телефон Lanyard Додаток, Универзална Crossbody Мобилен Телефон Lanyards, Мобилен Телефон Lanyard

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

BEADED ТЕЛЕФОН МАТЕРИЈАЛ : Овие телефон lanyard шарм се направени од faux бисер/акрилик монистра/полимер глина, стринг се прави на силни најлон јаже, силна и цврста, не е лесно да се скрши.АНТИ-ИЗГУБЕНИ ФУНКЦИЈА : Оваа креативна мобилен телефон lanyard лесно може да се додадат на телефонот случај да се спречи паѓање, губење или кражба.СОВРШЕН ПОДАРОК : мода мобилен телефон lanyard е сладок подарок за девојка, жена, мајка на родендени, годишнини, празници, graduations, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, итн.BEADED ТЕЛЕФОН LANYARD ГОЛЕМИНА : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете 1-2 инчи разлика.Ве молиме имајте во предвид дека lanyard string монистра може да има мали варијации на бои КОМПАТИБИЛЕН : Лесно прикачен преку било случај со полнење дупка, брзо и лесно.

За стоката

Слична стока во категоријата