0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FANHAO 4-Ниво Чевли Багажник, од Нерѓосувачки Челик Чевли Складирање Организатор, Пластовидно 12-Пар Складирање Полица за Спалната соба, Плакар, Entryway, Dorm Соба, 26.8 W x 10.24 Д

FANHAO 4-Ниво Чевли Багажник, од Нерѓосувачки Челик Чевли Складирање Организатор, Пластовидно 12-Пар Складирање

DEN 789.60
Това е достапна

Износот

100% Од Нерѓосувачки Челик.ЗДРАВ продавница станови, сандали, и патики под решетката.Димензија : 26.8" W x 10.24" Д x25.6" H. ЕДНОСТАВНО ДА се СОБЕРАТ FANHAO чевли складирање организатор вклучува јасни инструкции и лесно може да се подесување во рок од само прашање на минути.Тоа е, исто така, само како лесно да се размонтираат ако планирате за да се движат или треба да го чувајте го настрана за некое време.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ЧЕВЛИ ОРГАНИЗАТОР Чувајте ги вашите чевли организиран и исклучување на подот со FANHAO чевли организаторот.Ова елегантно модерни чевли рек ќе им овозможи на вашиот дом за да останете организирани и стилски со неговиот компактен дизајн.Одличен складирање полица за чевли, кеси, растенија, toiletries, кошеви, итн. 100% ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ, Ние стоиме зад нашите производи.Враќање т нека вашите чевли ги трошат своите дена на мало пластика број на полици, треперење со секое движење во просторијата.Нерѓосувачки челик рамките на овој чевли решетката е направен да трае, да се обезбеди вашите чевли остане каде што треба да биде.На nonslip стапалата на нозете бидете сигурни дека сè останува рамно на површини.Совршен Подарок.Со премиум квалитет и модерен дизајн, овој практичен чевли организаторот го прави одличен подарок за празниците, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, и родендени.Тоа е совршен за чевли познавач или секој гледа да го среди својот дом.

За стоката

Слична стока во категоријата