0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Чикаго Пневматски CP9939 Медиум Должност Balancer Оптоварување Опсег: 17.6-22.0-Фунти

Чикаго Пневматски CP9939 Медиум Должност Balancer Оптоварување Опсег: 17.6-22.0-Фунти

DEN 4194.00
Това е достапна

Износот

Опремени со мозочен Удар Заклучување на Уредот.Алуминиум Домување. 8.2 нозе Кабел мозочен Удар.тежина 8.2 фунти. 1-годишна делови и работна сила.Од Производителот Чикаго Пневматски balancers се врвен квалитет развиени за да се префрли тежината на алатката далеку од операторите рака.Тие се елиминира стресот и заморот и да помогне за подобрување на продуктивноста.Идеално одговара за тешки алатки и/или повторливи задачи.Цилиндрична форма, лесна retraction, работна површина останува слободни.

За стоката

Слична стока во категоријата