0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Juggernaut.Случај - iPhone 12/12 Про IMPCT - Воена Класификација, Тактички Смартфон Телефон Случај, Направени во САД - Рамни Црни

Juggernaut.Случај - iPhone 12/12 Про IMPCT - Воена Класификација, Тактички Смартфон Телефон Случај, Направени во

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

КОМПАТИБИЛНОСТ - Одговара на i Phone 12 & 12 Про (не Pro Max или Мини), интегрира со СРЕДНА големина Juggernaut.Случај месеци. 6' DROP ЗАШТИТА – IMPCT случаи заштита на паметни телефони во бојното поле средини.Со гордост се направени во САД од речиси неуништив полимер пластика која е заверена да се сретне Воена МИЛИ-810 G.ИНТЕГРАЦИЈА - Тенок, но сепак солиден, обезбедува одлични зафат и е компатибилен со голем број на Juggernaut.Случај месеци и додатоци како што тактички ДРУГАРИ оклоп планината и безжичните полначи.OFF ROAD – Завртете го вашиот телефон во функционално парче од тактички опрема во руралните операции.Одлично за надворешна употреба или за екстремни спортови ентузијасти како што се лов, стрелаштво, и airsoft.ЛЕСЕН ПРИСТАП - Пристап до сите аудио и полнење пристаништа и функции.Моќта и волуменот копчиња се лесно достапни, дури и кога носат ракавици.Отстранлив прашина маска ви овозможува да ја полните додека во случајот.

За стоката

Слична стока во категоријата