0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HHYGR Професионален Маникир Прашина Колектор Машина 60W, Преносни Правосмукалка Екстрактор со Led Светилка, се Прилагодува Брзината на Ноктите Прашина Колектор за Сало

HHYGR Професионален Маникир Прашина Колектор Машина 60W, Преносни Правосмукалка Екстрактор со Led Светилка, се

DEN 1367.52
Това е достапна

Износот

Високо квалитетна ABS материјал, еден фан на издувните гасови, висока ефикасност, подобро вшмукување ефект.Оваа ноктите салон прашина колектор е најдобрата алатка за собирање на прашина при поднесување и лекување лакирани нокти, впива во прав ноктите, се помине уметност.Карактеристики : 1.Тоа се интегрира нокти со правосмукалка, лесни силикони рака перница во едно.Можете да ја стави својата рака на машината да се намали рака замор и нокти.Задржи на работа површина чисти, удобен и лесен за нокти реконструкција. Се повлече тип филтер екран, можете да го отстраните филтер екран, лесен за чистење, може да го замени филтер екран.соберат помине прашина, да заличи, наполнете го вашиот мобилен телефон.Ноктите Прашина Колектор Прилагодливи Вшмукување Интензитет : лесно Можете да го прилагодите својот вшмукување интензитет од круг копчето, својот максимум вшмукување може да обезбеди речиси вакуум ефект, избегне помине во прав летаат пепел од кои се расфрлани и се вовлекуваат во воздухот.

За стоката

Item Type:
Nail Dust Collector
Material:
ABS
Power:
60W
Dimensions:
approx. 28.5 x 19.5 x 9.5cm / 11.2 x 7.7 x 3.7inch
Features:
powerful fan / high speed / low noise / good vacuum cleaner effect / multi-function manicure machine
Applicable to:
home, beauty salon, etc.
Package List:
1 x Nail Dust Collector :
1 x LED Light :
1 x Filter :
1 x power cable :
1 x Manual :

Слична стока во категоријата