0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Polyphaser BGXZ-60NFNF-ALT Coax Молња Заштитник 40 MHz-400 MHz

Polyphaser BGXZ-60NFNF-ALT Coax Молња Заштитник 40 MHz-400 MHz

DEN 3800.16
Това е достапна

Износот

Фреквентен Опсег 40 MHz да 400 MHz.Вметнување на Косата помалку од 0.25 d B.Максимална RF Моќ 100 W.F Женски-F Женски конектори(Пренапони страна и Заштитени од Страна).Кои се применуваат во GPS системи и активни антенски системи.Polyphaser BGXZ-60 NFNF-ALT Хибрид Multistage Coax Заштитник 40 MHz-400 MHz DC Помине ракување.Мулти-Предаватели Молња Заштита N Женски-N Женски конектори (Пренапони страна/Заштитени Страна).Bulkhead Планината или Прирабница Планината.

За стоката

Слична стока во категоријата