0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
6 Парчиња Latch Капчиња Куки за Коса, Игли Чешел Косата Клип Сет Вклучуваат Капчиња Игли, Стаорец Опашка Чешел и 4 Парчиња Алигатор Косата Клипови за Жени, Девојки Деца

6 Парчиња Latch Капчиња Куки за Коса, Игли Чешел Косата Клип Сет Вклучуваат Капчиња Игли, Стаорец Опашка Чешел

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

Посочи ставки вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.58 инчи Челик опашка чешел : прибл.2 инчи широка Алигатор губење на клипот : за 4.58 инчи и челик опашка чешел прибл.Корисна комбинација : на косата алатки сет вклучува 1 парче капчиња игла, 1 парче на стаорец опашка чешел и 4 парчиња на крокодил клипови, вкупно 6 парчиња, секоја алатка има различна функција, можете да ги комбинирате за да креирате ваши сопствени фризура.Практична за користење : јазикот капчиња има мазна површина и удобен зафат, и не е лесно да се нула или пауза коса; глувчето чешел е дизајниран со нерѓосувачки челик метал глувчето опашка, која е погодна за косата, сепарација, пост чешла, пост стил и боење; Крокодил шноли се доволно силни за да се одржи или да ја зајакнат вашата коса.Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик, пластични Боја : како на фотографии е прикажано Големина : Latch кука капчиња игла : прибл.9 инчи долго и 0.2 инчи широка, соодветна големина за ткаење повеќето форми; Алигатор коса клип е за 4.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува. 9 инчи Пакетот вклучува : 1 x Latch кука капчиња игла 1 x Челик опашка чешел 4 x Алигатор коса клипови Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.За дома и салон : На капчиња игла чешел косата клип алатки во собата е лесен за употреба, погодни за жени и девојчиња, од повеќето возрасти, исто така, може да ги испратите на членовите на вашето семејство и блиски пријатели, нека имаат пријатно косата искуство.Компактен за да се носат : на капчиња коса кука мерки за прибл. 9 инчи, лесно за вас да ги чувате и да носат повеќето места.Сигурен изработка на : latch кука капчиња игла е составен од пластична рачка и нерѓосувачки челик кука, која е цврст и сигурен; криви јазик кука е убава и лесно да се користат; Стаорец опашка чешел има фина заби и соодветна крива, тешко да исчезнат или да се прекине.

За стоката

Слична стока во категоријата