0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Neufday LED Светло во Видео Преносни Фотографија Светлина Свадба DV Пополнете Светлината Интервју Светлина

Neufday LED Светло во Видео Преносни Фотографија Светлина Свадба DV Пополнете Светлината Интервју Светлина

DEN 1768.80
Това е достапна

Износот

6000 K Стабилна Температура на Бојата И 0%100% Stepless Осветленоста на Вредноста не Може Целосно да ги исполни Вашите Различни Услови Под Различни Средини.Усвојува 49 Pcs На Високо Квалитетни Led, Светла Со Долг животен Век, И Обезбедува Висока Ефикасност, слаба Светлина Распаѓање И Ниска Неуспех.Со 1/4" Завртка Дупка И Стандард Топла Чевли Планината, Компатибилен Со Повеќето Од Камерите И Додатоци Како Tripod, Лесен И Удобен За Користење.Поддржува Аа Батерија, 5.5 W Помала Моќ, Нудејќи Долго Време Континуирано Осветлување.Ultralight Мини Големина, Лесно Да Се Носат И Продавница.Светлината Има 3 Ладно Чевли Месеци На Двете Страни И Може Да Се Испреплетени Со Други Светла За Да Направите Прилагодувања На Светлото Посилни.Карактеристики : Донесува 49 Pcs На Високо Квалитетни Led, Светла Со Долг животен Век, И Обезбедува Висока Ефикасност, слаба Светлина Распаѓање И Ниска Неуспех. 6000 K Стабилна Температура на Бојата И 0%100% Stepless Осветленоста на Вредноста не Може Целосно да ги исполни Вашите Различни Услови Под Различни Средини.Со 1/4" Завртка Дупка И Стандард Топла Чевли Планината, Компатибилен Со Повеќето Од Камерите И Додатоци Како Tripod, Лесен И Удобен За Користење.Поддржува Аа Батерија, 5.5 W Помала Моќ, Нудејќи Долго Време Континуирано Осветлување.Ultralight Мини Големина, Лесно Да Се Носат И Продавница.Светлината Има 3 Ладно Чевли Месеци На Двете Страни И Може Да Се Испреплетени Со Други Светла За Да Направите Прилагодувања На Светлото Посилни.Спецификација : Бренд : Модел : W49 Материјал : Абс Боја : Како на Сликата Прикажани Извор на Светлина : 49 Pcs*Led Cri : 90 Боја Температура : 6000 K Моќ : 5.5 W Прозрачна Флукс : 800 Lm Dimmable : 0-100% Зрак Агол : 60 Степен на Батеријата : 2*Аа Батерија (Не се Вклучени) Светло, Големина : Прибл. 8 * 6.5 * 3.1 Cm / 3.1 * 2.6 * 1.2" Тежина : Околу. 90 G Пакет Листа : 1 * Пополнете Светлината 1 * Упатство Камерата Не Е Вклучена.

За стоката

Слична стока во категоријата