0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Зелени Тропски Остава Цвеќе Ѕид Decals, Виси Дланка Лист Свежи Шарени Цвеќиња Џунглата Ѕид Налепници, RONIXIL Отстранлив DIY Акварел Винил Уметност Mural за Спалната соба Дне

Зелени Тропски Остава Цвеќе Ѕид Decals, Виси Дланка Лист Свежи Шарени Цвеќиња Џунглата Ѕид Налепници, RONIXIL Отстранлив

DEN 239.52
Това е достапна

Износот

4" / 30cm x 90cm.Ви даде добро расположение секој ден!.Направен од висок квалитет на винил материјал, RONIXIL зелени тропски остава ѕид налепници со летање пердув и пеперутка, донесе толку многу виталност и среќа до вашиот дом!Креативен Дизајн : зелени растенија остава ѕид decals е акварел свежи листови, пердуви трепет во ветер и пеперутки танц, живописни бои и деликатна дизајн, со силна природна атмосфера.не треба да се користи за пренос на филмот и не сечење, дури и дете може да го направи тоа независно.Користете ја вашата имагинација и да ги користите овие налепница на начин што го сакате.5" / 80см x 108cm Материјал : ПВЦ Употреба Инструкции : 1.Додадете декорација без да се наслика. 【Лесно да Лупам и се Држи】 : самолепливи decal е лесно да се држиме на вашиот ѕид!Само излупете ги исклучи внимателно и држи ги на мазна, чиста, сува и прашина на површините со вашите раце.5" / 80см x 108cm. 【Широка Употреба】 : Овој оригинален дизајн со голема уметничка смисла.Светлината и следи подесувањето може да предизвика мала боја разлика.Светла зелена модели во голема мера ќе додадете природата на допир на вашиот дом.

За стоката

Слична стока во категоријата