0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Поларна Мечка Pet Shop Аквариум Керамички Рок Пештерски Камен Декорација за Cichlids Риба Резервоарот

Поларна Мечка Pet Shop Аквариум Керамички Рок Пештерски Камен Декорација за Cichlids Риба Резервоарот

DEN 119.76
Това е достапна

Износот

Специјален дизајн за постоењето на cichlids.Мулти-Функција : пиво услови, одгледувач, засолниште, филтер, декорација.Материјал : Керамички.Погоден за Сите Водни Видови.Големина : 9.5 x 7 x 5.0 cm.Аквариум Керамички Рок Пештерски Камен Декорација За Cichlids Риба Резервоарот Добра Quality Features : Сосема нов и висок квалитет.Специјален дизајн за постоењето на cichlids.Мулти-Функција : пиво услови, одгледувач, засолниште, филтер, декорација.Дизајн природен поставата средина за ракчиња да засолниште или да се генерираат.Специјално направени со керамички материјал кој поседува филтрација функција за аквариум.Користете мала нишка да пакет на мов на производот претставува природата животната средина.Спецификации : Боја : Како на сликата Материјал : Керамички Големина : 9.5 x 7 x 5.0 cm Вода Сите Видови Керамички Материјал Практични Издржливост Моден дизајн Пакет, Вклучувајќи : 1 x Аквариум Cichlid Камен.

За стоката

Слична стока во категоријата