0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OdontoMed2011 Скалпел Се Справи #3 Стоматолошки Ветеринарна Инструменти Нерѓосувачки Челик

OdontoMed2011 Скалпел Се Справи 3 Стоматолошки Ветеринарна Инструменти Нерѓосувачки Челик

DEN 287.76
Това е достапна

Износот

Odonto Med2011 СКАЛПЕЛ се СПРАВИ #3. НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 СКАЛПЕЛ се СПРАВИ #3 СТОМАТОЛОШКИ ВЕТЕРИНАРНА ИНСТРУМЕНТИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.....НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

За стоката

Слична стока во категоријата