0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
THJX 4 Парчиња Автомобил Кал Клапи Поздравниот Чувари Фендер Mudguards,за Chevrolet Camaro Спортски Автомобил 2014-2018 Премиум Предни Задни Сет Украсениот Целосна Заштита Поставит?

THJX 4 Парчиња Автомобил Кал Клапи Поздравниот Чувари Фендер Mudguards,за Chevrolet Camaro Спортски Автомобил 2014-2018

DEN 2377.44
Това е достапна

Износот

?100% сосема нов и Висок квалитет на пластични материјали, лесна тежина, силна жилавост, добра мекост. ?За Chevrolet Camaro спортски автомобил 2014-2015,2016-2018. ?Пакет Вклучувајќи целосен сет / 4 парчиња Поздравниот Чувари ( 2 парчиња предни+2 парчиња задните ), Завртки. ?Овие тешки-носи кал чувари беспрекорно се вклопуваат со возила стил, и да го минимизирате ризикот од нечистотија, патот остатоци и камен чипови летаат нагоре од Предниот и задниот дел од пневматиците.Обезбедуваат дополнителна заштита, додека подобрување на спортско надворешноста на вашето возило.Fitment : За Chevrolet Camaro спортски автомобил 2014-2015,2016-2018 Please државата вашето возило, модел година на производство од страна на e-mail по купувањето!Материјал : Високо Квалитетен TPO Пластика.Лиен Поздравниот Чувари.Пакет се вклучени : 4 * Кал Клапи (2 X Предни + 2 X Задните)1 * Перниче На Завртка Fixings Installation инструкции : 1. Автомобилот на дното на оригиналниот автомобил завртки со еден клуч да завртка down2. Се на Кал клапи , добра локација, завртки installed3. На шрафовите се инсталирани во соодветните дупка на Кал клапи.4. Остатокот на дупки инсталиран може да се installed Note : → Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Компатибилност Е Само За Референца.Ве Молиме Да Се Спореди Со Вашиот Оригиналот Пред Купување!Почитувани купувачи,ви благодариме за секоја цел во нашата продавница.Ако имате било какви проблеми со вашиот нарачате производ или пред или откако ќе ги нарачате, ве Молиме контактирајте ме,ние ќе ви одговори на вашата порака или совет во рок од 12 часа.Ние сме мило искрено да ви служи во секое време!.

За стоката

Слична стока во категоријата