0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Виски-Brite 33694 EXL Unitized Тркала, 1 x 1/8 x 1/8 3S ПЕРКА, 1 Дијаметар, Абразивни Ронки, 30100 ВРТЕЖИ во минута (Пакување од 100)

Виски-Brite 33694 EXL Unitized Тркала, 1 x 1/8 x 1/8 3S ПЕРКА, 1 Дијаметар, Абразивни Ронки, 30100 ВРТЕЖИ во минута

DEN 1826.40
Това е достапна

Износот

Виски-Brite нуди уникатна површината климатизација производи со абразиви инкорпорирани во nonwoven најлон влакна.Тоа е на располагање со алуминиум оксид во ред, среден, груба и екстра крупни оценки, и силициум карбид во многу парична казна и парична казна оценки.Минимизира топлина се изгради да се намали Влијанието на топлина-чувствителни материјали.Густината и оценки кои се движат од мека и conformable тешко и агресивни понуда за комунални услуги за широк спектар на апликации.Тркала работ може да бидат облечени за ефикасно deburring, доработка и полирање на сите метални легури и многу пластика и композити.

За стоката

Слична стока во категоријата