0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Xunulyn Унисекс Маски Перат Обновливи Устата Маска Ајова ни државното Знаме Мавтајќи Ефект Официјалниот Дел Ајова ни државното Знаме Мавтајќи Ефект Официјалниот Дел

Xunulyn Унисекс Маски Перат Обновливи Устата Маска Ајова ни државното Знаме Мавтајќи Ефект Официјалниот Дел Ајова

DEN 1848.00
Това е достапна

Износот

Направени Од Високо-квалитет на Ткаенина, Многу Удобно И Лесно Да се Носат.Устата Маска Апликација Сценарио : Обезбеди Прашина Маски.Во Далечинскиот Управувач Или На Преполната Места.Двојно Ремени Може Да Бидат Обесени На Ушите, Погоден За Сите Видови На Луѓе.На еластична ткаенина прави маска вклопуваат подобро со носот, ја зголемува запечатување ефектот на маска, и се избегнува дишење поради fogging на очила.Идеален лицето маскатоа е валидна да го попречат за прашина, чад.Buckled еластични ленти се погодни за повеќето возрасни лица, деца, тинејџери, момчиња и девојки, дури и кога носат очила.Идеален За Велосипедизам, Мотоцикли, Скијање, Сноубординг, Планинарење, Пешачење И Други Отворено Спорт.Тоа Заштитува Од УВ Зраци во Текот На Летото И да се Чува на Топло Во Зима.Рафинирани Својства На Breathability, Absorbency, Влага Апсорпција, Издржливост И Отпорност На Триење.

За стоката

Слична стока во категоријата