0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Mufeng Бебе Девојки Костим За Капење, Долг Ракав Едно Парче Осип Guard Sunsuit Бански Сирена Риба Продажбата На Патент Осип Guard Tshirt

Mufeng Бебе Девојки Костим За Капење, Долг Ракав Едно Парче Осип Guard Sunsuit Бански Сирена Риба Продажбата На

DEN 303.60
Това е достапна

Износот

Polyamide,Spandex.Патент затворање.Костим за капење е направен од polyamide и spandex материјал, рака мие.Долги ракави, екипажот вратот, печатени со риба скали шема.Пред патент затворање за полесно облекување.Патент размавта за заштита. 4-Начин се водат и лесни ткаенини, брзо сушење, удобно и дише да се носат.Симпатична и стилски костим за капење за вашата девојка.Погодни за пливање, сурфање, капење, базен или на плажа носат.Сет Вклучуваат : 1 Pc Костим за капење Состојба : Нова со ознака Материјал : Polyamide, Spandex Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Градите-|Половината-|-Должина на Ракав-|-Целосна Должина(Вратот Цвест да Полите) -6-12 M|6-12 Months|-19.0"/48cm-|-18.5"/47cm-|-11.0"/29cm|-15.0"/38cm- -12-18 МИЛИОНИ-|12-18 Months-|-20.0"/50cm-|-19.0"/49cm-|-12.0"/31cm|-16.0"/40cm- -18-24 M-|18-24 Months-|-20.5"/52cm-|-20.0"/51cm-|-13.0"/33cm|-16.5"/42cm- -3 T-|-3 T|-21.0"/54cm-|-21.0"/53cm-|-14.0"/36cm|-17.0"/44cm- -4 T-|-4 T|-22.0"/56cm-|-22.0"/55cm-|-15.0"/38cm|-18.0"/46cm-.

За стоката

Слична стока во категоријата