0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Чекор Вежба Малку Висока Цврстина Вежба Малку Вежба Малку Висока Јачина Флексибилност за Алуминиум Легура за Нерѓосувачки Челик, Челик за Влага-доказ Одбор(4-12)

Чекор Вежба Малку Висока Цврстина Вежба Малку Вежба Малку Висока Јачина Флексибилност за Алуминиум Легура за Нерѓосувачки

DEN 225.36
Това е достапна

Износот

Достапни во седум стилови за избор.Висока отпорност на абење, висока цврстина и висока јачина флексибилност.Широко се користи за perforating различни материјали, како што се од нерѓосувачки челик, челик, дрво, тенки железо, алуминиум, влага доказ одбор, ПВЦ одбор, итн.Кобалт слој го намалува триењето и оперативни температури и се протега својот живот.Нема потреба за центар удар, не е лесно да се скрши, може да се користи за deburring, chamfering и отворање.Функција : 1. Кобалт слој го намалува триењето и оперативни температури и се протега својот живот.2. Нема потреба за центар удар, не е лесно да се скрши, може да се користи за deburring, chamfering и opening3. Висока отпорност на абење, висока цврстина и висока јачина flexibility4. Достапни во седум стилови за choice5. Широко се користи за perforating различни материјали, како што се од нерѓосувачки челик, челик, дрво, тенки железо, алуминиум, влага доказ одбор, ПВЦ одбор, итн.Спецификации : Предмет Тип : Чекор Вежба Малку Материјал : Висока брзина steel Standard(незадолжително) : 3-12, 4-12, 4-20, 4-22, 6-24, 4-32, 6-35.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Вежба Bit Notice : 1. Рака вежби и табела вежби може да се користи за отворање на нерѓосувачки челик, плочи може да се отвори во рок од 1mm со рака вежба, и 2-3мм плочи може да се отвори со маса вежби.2. Брзината на нерѓосувачки челик отворање не може да биде брз, а неколку стотици се врти може да be3. Најдобро е да се користи вода за вбризгување или сечење на течност за ладење за време на обработка, која може ефикасно да се продолжи животот на вежба.

За стоката

Слична стока во категоријата