0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Carlisle C3620W11 Тврдо Фах Стојат, 20 Должина x 18 Ширина x 30 Висина, Орев (Случај на 6)

Carlisle C3620W11 Тврдо Фах Стојат, 20 Должина x 18 Ширина x 30 Висина, Орев (Случај на 6)

DEN 1343.04
Това е достапна

Износот

Тврдо фах стојат има коцки за да се спречи spills кога утовар и истовар foodservice предмети.Орев боја.Рамката е направена од печката-сушени тврдо.Зглобовите се зајакнат за подолг живот.Мерки 20 x 18 x 30 инчи ширевте (L x W x H).На Carlisle C3620 W11 тврдо фах стојат има коцки за да се спречи spills кога утовар и истовар на храна услуга предмети.Рамката е орев обоени и направени од печката-сушени тврдо.Зглобовите се зајакнат за подолг живот.Целокупната ширевте димензии се 20 x 18 x 30 инчи (L x W x H). (L е должина, на хоризонтална оддалеченост од напред-назад; W е ширина, хоризонтална оддалеченост од лево кон десно; H е висина, вертикална оддалеченост од најниската до највисоката точка.) Carlisle произведува храна услуга опрема и потрошен материјал и санитарна одржување на алатки и материјали за комерцијални, индустриски и институционални капацитети.Компанијата, основана во 1954 година, е со седиште во Оклахома Сити, OK (ок).

За стоката

Слична стока во категоријата