0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GANFANREN Кујна Полица Пан Рек Сечење Одбор Носителот Складирање Тенџере Капак Организатор Стојат Tapa Поклопец Стои Чинија, Кујна Багажник

GANFANREN Кујна Полица Пан Рек Сечење Одбор Носителот Складирање Тенџере Капак Организатор Стојат Tapa Поклопец

DEN 7757.28
Това е достапна

Износот

Тоа може да биде поставена хоризонтално или вертикално за лесен пристап.Железо сликарство дизајн, едноставен, рѓа-доказ и издржливи, тешки и стабилна.На заоблени е создаден, кој е безбеден и не ги повредат вашите раце за да се спречи непотребна штета и агли при судир со други објекти.Постојат 4 не се лизга rubbers, секој со дупка, што е нормално и не е оштетен и лесно да се преземе и да го замени.Употреба на високо-квалитетни материјали, парична казна изработка се чувствува мазна и не е лесно да се носат, убави и практични.Материјал : метал + заштита на животната средина анти- ' рѓа боја.Занает : Железо уметност.Големина на : 29.5*20.5*16.8 cm.Тоа може да биде поставена хоризонтално или вертикално за лесен пристап.Железо сликарство дизајн, едноставен, рѓа-доказ и издржливи, тешки и стабилна.На заоблени е создаден, кој е безбеден и не ги повредат вашите раце за да се спречи непотребна штета и агли при судир со други објекти.Постојат 4 не се лизга rubbers, секој со дупка, што е нормално и не е оштетен и лесно да се преземе и да го замени.Употреба на високо-квалитетни материјали, парична казна изработка се чувствува мазна и не е лесно да се носат, убави и практични.Складирање е повеќе слоевит, полесно да се справи, и повеќе практични.

За стоката

Слична стока во категоријата