0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Hibye Ѕид Монтирани Виткање Отпад Бин Кујната Кабинет Виси Канти за Ѓубре Може да Држач за Автомобил

Hibye Ѕид Монтирани Виткање Отпад Бин Кујната Кабинет Виси Канти за Ѓубре Може да Држач за Автомобил

DEN 435.12
Това е достапна

Износот

★Креативни виткање ѕид монтирани дизајн, велат збогум да се наведнуваат фрлање далеку кујна garbages. ★Голем калибар, полесно за вас да го понесете сите отпад на готвење клупа или на маса. ★Висок квалитет и се згусне материјал, супер лого, трајни производи за користење. ★Лесно да се отвораат и затвораат, само притиснете го и повлечете, да се зачува простор кога виткање. ★Исто така може да се користи во автомобили, за чување на отпадот, carsickness повраќање,се избегнат непријатности.Ѕидот Монтирани Виткање Отпад Бин Кујната Кабинет Виси Канти за Ѓубре Може да го Држачот за Car100% сосема нов и висок quality Features : Креативни виткање ѕид монтирани дизајн, велат збогум да се наведнуваат фрлање далеку кујна garbages.Голем калибар, полесно за вас да го понесете сите отпад на готвење клупа или на маса.Висок квалитет и се згусне материјал, супер лого, трајни производи за користење.Лесно да се отвораат и затвораат, само притиснете го и повлечете, да се зачува простор кога виткање.Исто така може да се користи во автомобили, за чување на отпадот, carsickness повраќање,се избегнат непријатности.Виткање Отпад Бин само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Карактеристики : Материјал : ПП + PETSize : стан.25.4x14.6x15.2cm/10x5.75x5.98in Optional Боја : Сина,Бела,Pink Capacity : 5.5 LQuantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Виткање Отпад Корпа.

За стоката

Слична стока во категоријата