0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Grier Абразиви Монтирани Точка W204, 3/4 x 3/4 - 1/8x1-1/2 месо тело, 60, Бело - Pkg Количина 100, (се Продава во пакување од 100)

Grier Абразиви Монтирани Точка W204, 3/4 x 3/4 - 1/8x1-1/2 месо тело, 60, Бело - Pkg Количина 100, (се Продава

DEN 6210.00
Това е достапна

Износот

БРЕНД : Grier Абразив.АБРАЗИВЕН МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Оксид.РОНКИ : 60. ОДДЕЛЕНИЕ : Мека.ДИЈАМЕТАР ИНЧИ : 3/4. Grier Абразиви Монтирани Точка W204, 3/4" x 3/4" - 1/8x1-1/2 месо тело, 60, White Mounted Точка,/O Мека, Цилиндар, Макс. ВРТЕЖИ во минута 18900, Вит Bond Specification : БРЕНД : Grier Abrasive ABRASIVE МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Oxide GRIT : 60 GRADE : Soft DIAMETER ИНЧИ : 3/4 THICKNESS ИНЧИ : 3/4 MAXIMUM ВРТЕЖИ во минута : 18900 SHANK ГОЛЕМИНА : 1/8x1-1/2 COLOR : White APPLICATION : Општи Purpose SHANK ДОЛЖИНА ИНЧИ : 1-1/2 STYLE : Монтирани Point SHANK ДИЈАМЕТАР ИНЧИ : 1/8 PACKAGE КОЛИЧИНА : 100 SHAPE : Cylinder TYPE : W204.

За стоката

Слична стока во категоријата