0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
за Samsung Галакси Z 3 Пати Случај Bling Симпатична Мечка Мушка Рака,Луксузни Јасно Матирано КОМПЈУТЕР Назад Мека TPU Airbag Заштита,Тенок, Лесен Shockproof Телефон Случај за Samsung Z 3

за Samsung Галакси Z 3 Пати Случај Bling Симпатична Мечка Мушка Рака,Луксузни Јасно Матирано КОМПЈУТЕР Назад Мека

DEN 455.76
Това е достапна

Износот

[Samsung Галакси Z 3 Пати Случај Покрие] : Spegcially дизајнирана заштитна телефон случај покритие за samsung галакси z 3 пати 5g објавен во 2021,не одговара за било кои други модели,поддржува безжична chariging. [Преносни Рака Функција] : симпатична сјајот lanyard рака држачот е многу корисно за фаќање надвор и да оди во шопинг, посебно кога сте зафатени со вашите раце како ни држи деца или премногу работи итн.Исто така,lanyard е пренослив како ви се допаѓа. [Високо-Квалитетни Материјали] : Ова галакси z 3 пати 5g Случај направени од мека tpu работ и матирано компјутер назад материјал е анти-нула,анти-жолта и анти-отпечаток.транспарентна кристално јасна дизајн може да се задржи оригиналната убавината на вашата samsung во мода artisit квалитет. [Уникатен Прилично Моден Дизајн] : сјајна шармантна убава мечка pendant во комбинација со сјајот мушка кристал носи луксузни славна видите,не само што изгледа домот, но, исто така, никогаш не ќе се избледени од увезени Германија вештини,живописни и жив дизајн. [Прецизност Cutouts] : сите копчиња и пристаништа се прецизно утврдено,совршен за вашиот самсунг galaxy z 3 пати,едноставно моден изглед носи префинет дизајн за максимална трајни перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата