0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Dahua HAC-HDW1400M 4MP HDCVI IR Окото на Камерата (БЕЗ Лого ОЕМ Локална Поддршка)

Dahua HAC-HDW1400M 4MP HDCVI IR Окото на Камерата (БЕЗ Лого ОЕМ Локална Поддршка)

DEN 1379.52
Това е достапна

Износот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. > Макс [email protected] MP > HD и SD излез switchable. > 3.6 mm фиксен објектив (2.8 mm, 6mm изборен) > Макс.IR должина 30m, Паметни IR > IP67, DC12 V.Од Производителот : Dahua Technology Co., Ltd.е на услуги на видео надзор на производи и услуги, со светски 2 најголем удел на пазарот, според 2015 IMS извештај.Во прилог на своите основни видео надзор производ линија— мрежни камери, NVR, HDCVI камери и HDCVI HCVRs—Dahua, исто така, нуди полн спектар на решенија, од intercoms и аларми, да движење сензори и контрола на пристап.Dahua Технологија обезбедува видео надзор решенија кои се применуваат во многу пазари, вклучувајќи ги и банкарство, јавната безбедност, енергетски, телекомуникациски, интелигентни-изградба и интелигентни-транспорт.Посебна Цел.

За стоката

Слична стока во категоријата