0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Jamberry Помине Заврши - Зајдисонце Ombre (во ПЕНЗИЈА)

Jamberry Помине Заврши - Зајдисонце Ombre (во ПЕНЗИЈА)

DEN 1344.00
Това е достапна

Износот

Летото 2015 TBT.Пензија обвива се тешко да се најде!.Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Кополимер (Леплив).Една редовна лист вклучува 18 Jamberry помине обвива, која може да се користи за две до четири апликации (раце & стапки).Jamberry Јуниори облоги може да се користи за до шест апликации.

За стоката

Слична стока во категоријата