0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Подигнете Рек Менаџер, Подигање на Решетката, Ѕид Монтирани Подигање на Управување, Складирање Багажник, Чувајте го Подигнете Форма, апарати за Домаќинство Потреб?

Подигнете Рек Менаџер, Подигање на Решетката, Ѕид Монтирани Подигање на Управување, Складирање Багажник, Чувајте

DEN 1426.08
Това е достапна

Износот

1. Овие подигање на решетката не само што ги чуваат во исправена позиција, но вашиот чизми ќе бидат споени заедно и се организира во вашиот дом. 2. Отворен дизајн е лесно да се справи, не боли, чевли, не го имитираат раце, и има силен ѕид виси. 3. Флексибилни за различни чевли видови, кои се погодни за долги, средни, кратко, кожни ракавици и сл. 4. Големи област не-означување ABS кука, голема површина, силно лепливоста, без удирање, водоотпорен и влага-доказ. 5. Инсталација на животната средина : од страна на чевли кабинет, зад врата, дневна соба, итн.Погоден за ѕид : мермер, порцелан блок, метал, стакло.Не се погодни за на ѕид; позадина, дрвени ѕид, гипс ѕид, цемент ѕид.Материјал : јаглероден челик надворешниот paint Installation : Лепило-слободен installation Installation средина : страна на чевли кабинет, зад врата, дневна соба, итн.инсталација чекори : 1. Чиста површина со сува rag2. Отстранете го задниот заштитна хартија и усогласување на veneer3. Притиснете на сите на пат околу без sticking4. Усогласување на картичката позиција и притиснете надолу за да се стега.

За стоката

Слична стока во категоријата