0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ACER ТЕЧНИ E600 ТИТАНИУМ СИВА 4GB ФАБРИКА ОТКЛУЧЕН слободна SIM 4G/LTE МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

ACER ТЕЧНИ E600 ТИТАНИУМ СИВА 4GB ФАБРИКА ОТКЛУЧЕН слободна SIM 4G/LTE МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

DEN 1799.76
Това е достапна

Износот

Течни E600 - Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926 Quad-core 1.20 GHz, 12.7 cm (5') IPS екран осетлив на допир 480 x 854, Задна Камера 8 MP, 0.3 MP Предна Камера, 2 GB RAM меморија, micro SD, EDGE, GPRS, HSPA+, LTE, Bluetooth 4.0, WLAN, Андроид 4.4 Kit Kat.ПРОИЗВОД : ACER ТЕЧНИ E600 ФАБРИКА ОТКЛУЧЕН слободна SIM 4 G МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН БОЈА : ЦРНА МЕМОРИЈА : 4 GB МОДЕЛ NO : E600 БРОЈ НА СИМ : слободна SIM ФРЕКВЕНЦИИ : КОМПАТИБИЛНИ ЗА УПОТРЕБА СО МРЕЖА SIM КАРТИЧКИ КОИ РАБОТИ НА 2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G : 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G : LTE 800(B20) / 1800(Б3) / 2100(Б1) / 2600(B7) ВАЖНО : ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ ОПЕРАТОР НА МРЕЖНИ УСЛУГИ НА КОМПАТИБИЛНОСТ ПРЕД ДА ЈА КУПИТЕ.

За стоката

Слична стока во категоријата