0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Rinbers Лаптоп LVDS LCD Кабел (Не-Допир Верзија) Замена за Леново Chromebook 11 N23 5C10N00701

Rinbers Лаптоп LVDS LCD Кабел (Не-Допир Верзија) Замена за Леново Chromebook 11 N23 5C10N00701

DEN 979.20
Това е достапна

Износот

Нов Лаптоп LVDS LCD Кабел ( НЕ-Допир Верзија) Замена за Леново Chromebook 11 N23 5 C10 N00701. Сосема Нов, Одделение Квалитетна, Вистинска Леново Дел.Само Одговара за Леново Chromebook N23, НЕ Одговара за Други Модели.Внимание : Тоа е Само Замена Дел, НЕ е Целосно Лаптоп.Ве молам, Инсталирајте тоа Многу Професионално, ако Не, немојте да се Обидете. 30 Дена Гаранција,Нема Човек-Направени Нула или Оштетат Кога се Враќаат.Замена на Делови за Лаптоп.

За стоката

Слична стока во категоријата