0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kaisercraft T620 Дефиниција 12X12-Флора Четвртини

Kaisercraft T620 Дефиниција 12X12-Флора Четвртини

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

Може да се користи со креди, Мастила, пасти или бои.Сложени дизајни за Професионален финиш.Совршен за сите ваши изработката потреби.Овие врвен квалитет Kaisercraft дизајнер stencils сложена функција, прецизност намали дизајни, се направени од густа пластика и може да се користи со креди, мастила, пасти или бои.Овој пакет содржи еден мешан медиуми дизајнер матрицата дефиниција.

За стоката

Слична стока во категоријата