0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SLATIOM Мачка Песокот Отпадоци Кутија Голем Капацитет Полу-Затворени Мачка Тоалет Фах Поздравниот-Доказ со Лажичка Лесно да се Чисти со Не-Стап Слој

SLATIOM Мачка Песокот Отпадоци Кутија Голем Капацитет Полу-Затворени Мачка Тоалет Фах Поздравниот-Доказ со Лажичка

DEN 3213.36
Това е достапна

Износот

Материјал : Пластика.Функција : Полу-затворени.Материјал : ПП материјал.Тежина : 2 килограми.Големина : 43.7*44cm.Природна заштита на животната средина материјал, безбедно и не-токсични, анти-стареењето, издржливи.Ѓубре може да е модерен дизајн, затворена соба, се продлабочуваат простор, погоден за домашни внатрешни работи decoration Sealed тока дизајн спречува мачка урина и дамките од преполнети и загадувачки на ground Whether имате маче или не, тие лесно може да внесете ѓубре кутија, и малку покачена врата висина може да направи вашата мачка easy Use ѓубре може да им даде на вашите пријатели добредојдовте на приватноста.Кутијата е мазна и овална, и има доволно простор во внатрешноста на маче да се сврти безбедно, се ископа и да прават бизнис.Супер се откажат отпорни, не е лесно да се скрши, и супер издржлив.Лесно да се носат, може да донесе една мачка која се смета како едно семејство, без разлика каде и да одите.Пакување листа : 1 * Мачка отпадоци box1 * Ѓубре shovel Cleaning е побрзо, полесно и побезбедно.

За стоката

Слична стока во категоријата