0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1 Компјутер Термички Етикета Печатач Џеб Принтери Bluetooth Конекција USB Полнење Преносни за Супермаркет

1 Компјутер Термички Етикета Печатач Џеб Принтери Bluetooth Конекција USB Полнење Преносни за Супермаркет

DEN 1179.36
Това е достапна

Износот

Големината на етикета печатач : за 132x76x29mm; 1200m Ah литиум батерија;.Глава за печатење живот : 50км; Оперативен систем : Android/iphone; 203dpi резолуција.Кабел етикета, го носат со вас, долго траење на батеријата, слободни фактурирање.Bluetooth конекција, долгорочно одржување на ракопис, ефективните фото преземање на време од 1 година.Погоден за канцеларии, студентите, аматерски датотека менаџери, итн.Совршен подарок за вашите пријатели и семејство.Пакет содржина : 1x печатач,Етикета хартија × 1.

За стоката

Слична стока во категоријата