0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MANSCAPED Совршен Пакет 3.0 Комплет Содржи: Косилка за Трева 3.0 Електрични Ножици, Топката Deodorant, Телото се Мијат, Перформанси Спреј-за-тело Тонер, Четири Парче Луксузни Но

MANSCAPED Совршен Пакет 3.0 Комплет Содржи: Косилка за Трева 3.0 Електрични Ножици, Топката Deodorant, Телото се

DEN 1776.00
Това е достапна

Износот

MANSCAPED : Посветена на рафинирање господин најмногу се чувствителни области со целосна линија на специјално конструиран и формулиран производи за под-the-половината машки чешлање.Совршен Пакет 3.0 е крајната 'сите-што-треба" машки чешлање комплет со електрични ножици, топката deodorant, топката spritz, сите над телото се мијат, 4-парче помине комплет, бричење душеци, и луксузни патна торба.Алатки вклучуваат КОСИЛКА за ТРЕВА 3.0 : висок напојува, компактен електрични ножици со прилагодливи избричат стража и одлично маневрирање.Напредни Skin Safe Технологија помага да се намали веројатноста за појава на nicks и намалувања.Формулации вклучуваат Сечење Чистење, уникатно формулиран сите-во-едно коса и тело измијте се.Одлично за висока активност и секојдневниот господин хигиената.Плус, Исечете Preserver, нашиот сите-во-едно топката deodorant и крем со анти-chafing лосион.И конечно, освежување Исечете Reviver.Овој спреј за тело тонери и spritz е специјално формулиран за да се задржи еден човек се обновува и е подготвен за ништо.МАГИЈАТА МАТ : Нашата уникатно дизајниран за бричење мат.Исто така, голема бања читање и посебно место и да се расплетува магијата на чешлање.Носат сите во Барака, луксузни, висок квалитет на патна торба, дизајнирани за да ги зачувате и да управувате со сите ваши чешлање алатки и производи за нега.МИСИЈА : MANSCAPED создаде својата постава на алатки и производи за да се грижи за човекот лице, тело, и важни делови.Нашите производи ви помогне да се одржи од кроење, бричење, чистење, и лекување на вашата кожа со внимание.Нашата мисија е да креираме подобри производи, да го воздигне човекот чешлање искуство.Ние се стремиме да инженер алатки и формулации да ги поттикне сите мажи да се биде најдобар верзии на самите.Ние се гордееме со изработката на специфични производи за да им помогне на мажите да се чувствуваат посигурни, удобно, и здрави.

За стоката

Слична стока во категоријата