0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Philips V800 Dual-SIM 16GB Флип-Андроид (GSM Само, Без CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE Smartphone - Меѓународна Верзија (Бакар/Црн)

Philips V800 Dual-SIM 16GB Флип-Андроид (GSM Само, Без CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE Smartphone - Меѓународна Верзија

DEN 2159.76
Това е достапна

Износот

За САД Купувачи : Овој паметен Телефон не е компатибилен/не ќе работат со било CDMA Мрежи, вклучувајќи : VERIZON, СПРИНТ, НИ МОБИЛНИТЕ.Ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор за 3 G или 4 G/LTE компатибилност провери пред да се купат.Dual-SIM картичка, Мрежна Компатибилност : SIM КАРТИЧКАТА 1 [ 2 G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G UMTS 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G LTE 1800(Б3) / 2100(Б1) / 2600(B7) ] и на SIM-КАРТИЧКА 2 [ 2 G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 ]. 3.7" инч, 720 x 1280 пиксели, 16 GB Меморија, 2 GB RAM меморија , Надворешен складирање.Li-Ion 2010 m Ah, Андроид оперативен СИСТЕМ v5.1 (Lollipop), Mediatek MT6735, Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53, Мали-T720 MP2. 13 MP Примарна камера , 4096 x 3072 px, автофокус.Блиц, LED 5 MP камера Напред.

За стоката

Слична стока во категоријата