0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CFJKN Pullup Бар Хоризонтална шипка, Ѕид Монтирани Вратата се Повлече До Лентата за Горниот дел на Телото Тренингот Бар да се Повлече до Лентата за Вратата,Black_100cm-150cm

CFJKN Pullup Бар Хоризонтална шипка, Ѕид Монтирани Вратата се Повлече До Лентата за Горниот дел на Телото Тренингот

DEN 2735.76
Това е достапна

Износот

Материјали - Здрав хром позлатен челик бар,редовно вежбање тренер поддршка на тешки вежби.Кога се монтираат правилно, фитнес бар држи до 150 кг кои ви даваат целосна поддршка за повлече-up и брадата и прозорци.Се ПОВЛЕЧЕ ДО БАР - совршени за повлече-up прозорци, брадата-ups, да седат прозорци, сосови, притисна, triceps сосови, нога покренува и повеќе.Тоа им помага на сила целиот горниот дел на телото и се испраќаат на вашиот јадро на мускулите.УДОБНОСТА РАЧКА - На лизга отпорни пена ви дава дополнителна сигурна гаранција дека ви овозможува безбедно да се држи за грижете се-слободен тренинг.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Брадата-Up Бар Лесно да се инсталира кое можете да го направите за неколку минути!Сите што ви треба е рамка на врата за да можете да инсталирате овој бар и вежбање веднаш !.ЗАБЕЛЕШКА - Не го инсталирајте го повлече до бар во стакло, плочки, позадини и агли, тоа е лесно да се лизга.Хоризонтална шипка Може да биде погодно наредени на doorframe или ходник, нека вашето тело да се релаксираат кога и каде.Зајакнување на контрола, горниот дел од телото сила и рамо, рака на власта.ПРОИЗВОД DETAILSName : Хоризонтална bar Material : Челик pipe Maximum оптоварување : 150 kg Size : Стигнале, најкратката должина : 65cm, најдолго : 105cm.СОБРАНИЕТО ИНСТРУКЦИИ : 1. Прилагодување на должината на повлече-up бар.2. Инсталирајте го повлече-up бар и rotate на лентата за да adsorb на рамка на врата.Затворање на анти-лабава заклучување фаќа.3. Тест ако инсталацијата е стабилна доволно потоа започнете ја вашата вежба.Се обрне внимание да не користете го повлече до бар вратата на стаклена врата, издлабени врата или други кревка рамка на врата.

За стоката

Слична стока во категоријата