0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Конструиран Механички Иновации CCSH-10MAG-W, 10-Инчен Мини-Магнум Животната средина Камера Домување, Бела

Конструиран Механички Иновации CCSH-10MAG-W, 10-Инчен Мини-Магнум Животната средина Камера Домување, Бела

DEN 1332.00
Това е достапна

Износот

Времето Отпорни.Патентирана "Брз Планината" camara фах обезбедува едноставна инсталација и одржување.Си игра-отпорни дизајн со нерѓосувачки челик копче-шефот за безбедност на завртки.Издржлив и лесен.Направен во САД.Опис На Производот Во 10.Мини-Магнум Животната средина Камера Домување наменети за внатрешна или надворешна употреба.Тоа е совршена комбинација на удобност, естетика и вредност.Изградена од издржлив, лесен полимер пластика.Брз планината камера заградата и шарки капак.Капакот се отвара 180 Degree на страна да се обезбеди удобен делови послужавник за време на инсталацијата.Од Производителот Во 10.Мини-Магнум Животната средина Камера Домување наменети за внатрешна или надворешна употреба.Тоа е совршена комбинација на удобност, естетика и вредност.Изградена од издржлив, лесен полимер пластика.Брз планината камера заградата и шарки капак.Капакот се отвара 180 Degree на страна да се обезбеди удобен делови послужавник за време на инсталацијата.

За стоката

Слична стока во категоријата