0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ѕидот Монтирани Контра Отпад Ѓубриво за Отпадоци, Виси Притисни Покрие Пластични корпата за Ѓубре, Дребулии Складирање Кофа со Капак за Кујнски Мијалник Материјал

Ѕидот Монтирани Контра Отпад Ѓубриво за Отпадоци, Виси Притисни Покрие Пластични корпата за Ѓубре, Дребулии Складирање

DEN 737.76
Това е достапна

Износот

Ѕид-монтирани корпата за ѓубре : нема потреба да се превиткуваат.Тоа е полесно да се користи.Лизгачки покрие дизајн, лесно да се фрлаат, може да биде затворена кога не е во употреба, за да се спречи мирис од ширење.Виси дизајн, не го окупира просторот, погоден за вратата

За стоката

Слична стока во категоријата