0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Стоун Про Про Сјај - Гранит Полирање Прав - 1 Фунта - Темни

Стоун Про Про Сјај - Гранит Полирање Прав - 1 Фунта - Темни

DEN 411.60
Това е достапна

Износот

Гранит полирање е најефикасна, кога Гранит Potea се користи.Во комбинација со променлива брзина полирач, # 2 челична волна влошки, Стоун Про Crystallizer, и Гранит Potea, внимателен полирање може да се отстрани светлина гребнатини, се врати на гранит на природната боја, и се обнови карта за "фабрика" сјај.Мешавина од абразиви и хемикалии кои реагираат со гранит површина за да се создаде длабок, брилијантен фабрика-како заврши.Минимизира светлина гребење и го подобрува боја и сјај.

За стоката

Слична стока во категоријата