0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Уво Восок Отстранување Алатка со Уво Чистење Камера, Птица Note3 Про Уво Почиста-10 Мегапиксели HD Уво Восок Отстранување со Камера, Пинцети и Род 2-во-1 Smart WiFi Уво ги Собе?

Уво Восок Отстранување Алатка со Уво Чистење Камера, Птица Note3 Про Уво Почиста-10 Мегапиксели HD Уво Восок Отстранување

DEN 2399.76
Това е достапна

Износот

Оваа уво восок смена комплет за нафта уво, сува уво. ○ ПАМЕТЕН И УДОБЕН : Преносни smart визуелна уво почиста пенкало, уво почисто со камерата се компатибилни со сите Android и ios системи, уво endoscope, птица на софтвер го поддржува лево и десно уво режим, Уво Берач на Владата, Пинцети Режим, можете да правите фотографии и видео запис на целиот процес за време на употреба, се зачувуваат фотографиите и видео записите, и испратете ја на лекар за брз и лесен преглед. ○ ПИНЦЕТИ И УВО ги СОБЕРЕШ 2-1 : Пинцети Режим : револуцијата на нови механички пинцети, далечински управувач пинцети режим преку стан, пинцети глава се опфатени со гума, отворете и затворете степен во системот за заштита, за да се справи со комплексни туѓи тела во увото канал, уво Берач на Владата, лопата уво чистење, 3 видови еластична уво лажички, 4 бои за членовите на семејството не се лесно да се мешаат повеќе хигиенска.Ние повеќе нема да имаат проблеми на чести полнење.safe уво почисто со мека силика гел уво-лажица, се изгради-во не-греење интелигентна контрола наменета да имитираат човечки телесна температура, нежно се грижи за вашето здравје. ○ MAGNETICALLY ОБВИНЕТ БАЗА И ДОЛГО ЧЕКАЊЕ : На уво обемот има magnetically промена на носителот лента-c магнетни полнење база во комбинација со додаток за складирање, Едноставен и елегантен лесно да се носат и продавница.птица уво восок отстранување алатки со вграден-во високо-квалитетни батерија 300m Ah батеријата, кое може да трае за околу 70 мин континуирано работно време или 60 дена за време на мирување.○ СЕ ПТИЦА NOTE3 ПРО НАЈНОВИТЕ УВО ВОСОК СМЕНА : Уво Восок Отстранување Комплет, еден свет-класа модерни паметни уво лажичка со целосно да се надгради технологија, совршено решение за ушната маст отстранување. ○ LIVE STREAM ОД ВАШИОТ паметен ТЕЛЕФОН : Безбедност HD otoscope камера,Ова уво восок отстранување камера има 10 мегапиксели HD endoscope, 360° широк агол професионални одделение леќа, 6-оската gyroscope, 5 LED светла ладно, со најновите обичај wifi чип, да обезбеди висок квалитет на слика кон мобилен телефон, во реално време, мулти-функционални безжична otoscope, тоа е погодно за проверка на здравствената состојба на ушите, носот, устата, грлото, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата