0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Odorkle Пресврт Чекор Вежба Малку со Длабочина Запре Јака Машини Алатки Додатоци High Speed Челик Златна

Odorkle Пресврт Чекор Вежба Малку со Длабочина Запре Јака Машини Алатки Додатоци High Speed Челик Златна

DEN 232.56
Това е достапна

Износот

HIGH-SPEED ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ : директно месо тело чекор вежба е направен од високо-брзински челик со висока цврстина и отпорност на абење.ЕФИКАСНА ЧИП ОТСТРАНУВАЊЕ : Спирала чип flute дизајн, чип евакуација е повеќе сјајни и не е лесно да се биде блокиран, подобрување на работа ефикасност.ВИСОК СТЕПЕН НА АДАПТАЦИЈА : издолжени круг месо тело е стабилна во стегање и може да се инсталира на различни електрични алатки.СО КЛУЧ И ДРУГИ АЛАТКИ : Опремени со клуч и други алатки, често се користат со вертикален отвор уред, за да лесно удар дупки во одборот.ПРЕДНОСТИ : Голема дијаметар создава рамна дно дупка, вежби лесно во било каков вид на дрво, и остава чист дупка.Функција : 1. Директно месо тело чекор вежба е направен од високо-брзински челик со висока цврстина и отпорност на абење. 2. Спирала чип flute дизајн, чип евакуација е повеќе сјајни и не е лесно да се биде блокиран, подобрување на работа ефикасност. 3. Издолжени круг месо тело е стабилна во стегање и може да се инсталира на различни електрични алатки. 4. Опремени со клуч и други алатки, често се користат со вертикален отвор уред, за да лесно удар дупки во одборот. 5. Голем дијаметар создава рамна дно дупка, вежби лесно во било каков вид на дрво, и остава чист дупка.Спецификација : Предмет Тип : Пресврт Чекор Вежба Малку Материјал : High speed челик Боја : Златна месо тело со Дијаметар : Прибл. 9.5 mm / 0.4 во Пакет Листа : 1 x Малку Вежба 1 x Додатоци 1 x Клуч answer : ___________________________ Note : По вежба совет е против дрвена табла во каква искривена дупка уред, подигнете го малку, а потоа започнете електрични вежба, се чека на електрична вежба брзина да се зголеми, а потоа да се извршат униформа брзина надолу дупчење.

За стоката

Item Type:
Twist Step Drill Bit
Material:
High speed steel
Color:
Golden
Shank Diameter:
Approx. 9.5mm / 0.4in
Package List:
1 x Drill Bit :
1 x Accessories :
1 x Wrench :
Note:
After the drill tip is against the wooden board in the slant hole device, lift it up a little bit, then start the electric drill, wait for the electric drill speed to rise, and then perform the uniform speed down drilling. :

Слична стока во категоријата