0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Памук Животинско Сет Постелнина, Koala Тематските Деца Момчиња Прекривки Покрие Сет, Близнак Големина со Утешителот (4 Парчиња)

Памук Животинско Сет Постелнина, Koala Тематските Деца Момчиња Прекривки Покрие Сет, Близнак Големина со Утешителот

DEN 3117.60
Това е достапна

Износот

100% Памук - Близнак Големина Прекривки Покрие Сет со Рамен Лист.СЕТ ВКЛУЧУВА : 1x Утешителот 1x Прекривки Маска, 1x Рамен Лист, 1x Pillowcase.ДИМЕНЗИИ : УТЕШИТЕЛОТ : 61"х 84" (155x215 cm) Прекривки Опфаќа : (62"x86") - 160 см х 220 cm, Рамен Лист : (62"x94") - 160 см x 240 cm, Перница Случај : (20"x28") - 50 х 70 cm.ПОСТАВЕН ДИЗАЈН - шик и уникатни дизајни додава нежен допир на елеганција да било спалната соба.Брз начин да се освежите и целосно да го промени изгледот на спалната соба без голем трошок со еден допир.Додадете боја на вашата спална соба со нашите уникатни дизајни.Преуредување на вашата спална соба декорација на вашиот задоволство.Совршен подарок идеја за вашата сопруга, сопруг, мајка, татко, сестра, брат, пријатели и сите други најблиски.Кога тие се отвори овој тие ќе бидат среќни, па со убави дизајни и живописни бои.Турски Памук Квалитетот ви нуди длабоко спие искуство.Лесен за употреба.Додава вистинска вредност и длабочината на вашата спална соба декорација.Како производител на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Спијат добро.

За стоката

Слична стока во категоријата