0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AQGG [2 Pack] Калено Стакло Филмот + Маска за Nokia C20 Плус [6.50], 9H Цврстина Екран Заштитник и Меки Силиконски Случај Браник Школка Црна Флексибилен Телефон Заштитна TPU Случаи

AQGG [2 Pack] Калено Стакло Филмот + Маска за Nokia C20 Плус [6.50], 9H Цврстина Екран Заштитник и Меки Силиконски

DEN 1334.40
Това е достапна

Износот

Откине селотејп на калено филм, таа има за цел на врата на екранот, и се вклопуваат тоа удобно, целосно покривање на рамна површина на вашиот телефон.Големина, 100% совршено се вклопуваат. [Заштита] : за Nokia C20 Плус заштитен ракав телефон, нема прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење.На лесни силиконски материјал TPU Поклопецот е погоден за млади луѓе. [Перформанси] : мобилен телефон школка е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија и гребнатини, и може да обезбедат долготрајна заштита на телефонот.Стакло Филм : ➤ Боја : Јасно ➤ Материјал : тешко 9 H стакло ➤ површината цврстина на калено стакло е 9 H и дебелината е 0.Инсталацијата е премногу едноставен: се користи за чистење алатката за да го избришете екранот на телефонот се чисти, [Со цел да нема меурчиња, на екранот мора да биде чисто и нема прашина].

За стоката

Слична стока во категоријата