0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Smartwool Smartloft 60 Здолниште - Жените

Smartwool Smartloft 60 Здолниште - Жените

DEN 2392.80
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Најлон.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Подемот : Ниски Пораст - Седи на хип коска, Редовно се Вклопуваат. 60g заштитен 50 рециклирана волна изолација нуди лесен, packable топлина, breathability, и изолација, дури и кога се навлажни, Правец-отпорни најлон со DWR штити од елементи.Изолација е наредени во Merino за удобност, пот управување и мирис контрола, Еластичен поврзана панели целна Merino веднаш до кожата и полиестер против елементи, истовремено овозможувајќи за олеснување на движењето.Скриени џеб во корселе.Сплетам во Виетнам : Школка - 100% Најлон; Страничните Панели Поставата - 56% Merino Волна, 44% Полиестер; Пополнување - 50 Рециклирана Волна/Рекултивираните Волна, 38% Волна, 12% Полиестер.

За стоката

Слична стока во категоријата