0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Fityle Главата Бенд Зголемувачот Loupe Види Поправка Optivisor Око Заварување Главата Алатка - Црна

Fityle Главата Бенд Зголемувачот Loupe Види Поправка Optivisor Око Заварување Главата Алатка - Црна

DEN 407.76
Това е достапна

Износот

Компактен виткање зголемувачот со фиксна скали.Лисјата ги двете раце за слободни, лесен за употреба.Оваа 10 X зголемувачот е препорачливо за сите нивоа на електроника корисници, печат/монети/map хобисти.Тоа е, исто така погоден за да се види индустрија, jeweler, плетени ткаенини и сл. 10 X magnifications, одличен за да се види индустрија, jeweler, плетени ткаенини и сл.Со скала за мерење и во инчи и mm единици.Ние сме еден производител на електроника , ние се произведе производ со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од cu Description : - 4 Заменливи/interconvertible зголемување на леќата плочи за да се исполнат различни зголемена потреби. - Леќа се земјата и полиран да прецизност офталмолошки стандарди. - Школка рамка е направен од лесен, издржливи и отпорни на влијанието материјали. - Прилагодлив главата бенд за поудобно и тесни главата носи. - Широко се користи во механичка обработка, електронски поправка, накит оценување, поправка на часовници и минијатурни гравирање, итн.Спецификација : - Зголемување : 1.5 x, 2x, x 2.5, 3.5 x Зголемувачот - Леќа дијаметар : 20inches, 10inches, 8inches, 4inches - Школка рамка боја : Сива - Леќа материјал : Акрилик - Производ големина : Прибл. 25 * 20.5 * 4.5 cm / 9.8 * 8.1 * 1.8 in Package Вклучува : 1*Парче Headband Зголемена Glass4*Парчиња Lense Плочи : 1.5 x,2x,2.5 x,3.5x4*Парчиња Пластични Screw1* Парче Производ Прирачник.

За стоката

Слична стока во категоријата